2020 – 2024 © MOCOHU Magyarország Hírek, Hungary News
Image default
MAGYARORSZÁGnovak djokovicSportteniszus openus open 2023

Ha Djokovic pályára lép a US Openen, csak szerb nyer szettet

Novak Djokovic kedden három játszmában győzte le a világranglista 9. helyén álló Taylor Fritzet és bejutott a US Open elődöntőjébe.
A klasszis játékos ellenállhatatlanul szerepel az amerikai bajnokságon, már az első négy meccsét is úgy nyerte meg, hogy egyedül Györe László nyert ellene szettet – tegyük hozzá, hogy ő kettőt is. Fritz hiába léphetett pályára hazai közönség előtt, az első játszmában komoly verést kapott Djokovictól (6:1), ezután viszont már alaposan megszorongatta ellenfelét. Játszmát azonban nem tudott nyerni, így aztán a szerb klasszis 3-0-val menetelt be a legjobb négybe.
Az elődöntőben Frances Tiafoe, vagy Ben Shelton lesz Djokovic ellenfele, az ő negyeddöntőjükre szerdán kerül sor.The post Ha Djokovic pályára lép a US Openen, csak szerb nyer szettet first appeared on 24.hu.