2020 – 2024 © MO.CO.HU Magyarország Hírek, Hungary News
Image default
kézilabdamagyar válogatottmagyar-csehMAGYARORSZÁGnői kézi vbnői kézi vb 2021női kézilabdaSport

Klujber vezérletével húzta be második vb-meccsét a válogatott

A magyar válogatott 32-29-re győzte le a cseh csapatot a spanyolországi kézilabda-világbajnokság második csoportmeccsén.

Kimagasló teljesítményt nyújtott Klujber Katrin, aki 13 lövésből 11 gólt dobott. Védekezésben Márton Gréta háromszor, Klujber kétszer szerzett labdát, a második félidőben pedig rajtuk kívül Kácsor Gréta látványos találataival húzott el a magyar csapat. Golovin az utolsó 10-15 percben már sokat rotált, ki is engedtek a mieink, de a győzelem nem forgott kockán.

Sikerével mindkét meccsét megnyerte Magyarország a vébén és biztosan továbbjutott a csoportjából a szintén hibátlan néemtekkel együtt.

The post Klujber vezérletével húzta be második vb-meccsét a válogatott first appeared on 24.hu.