Budapest
April 18, 2024
2020 – 2024 © MOCOHU Magyarország Hírek, Hungary News
Image default
győri audi eto kckastamonukézilabdaMAGYARORSZÁGnői kézilabda bajnokok ligájanői kézilabda blSport

Elgázolta ellenfelét, 64 meccs óta veretlen a BL-ben az ETO kézicsapata

Továbbra is százszázalékos a Győri Audi ETO KC a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, mivel házigazdaként 37-20-ra legyőzte a török Kastamonu Belediyesi GSK csapatát a hetedik forduló szombati játéknapján.

Kapcsolódó
Grbic villant és megnyerte a Fradinak a BL-meccset

Végig vezetett, de csak az utolsó másodpercekben szerzett győztes gólt az FTC női kézicsapata.

A győriek az első perctől kezdve élvezték a játékot, néha talán túlságosan is, mert támadásban meglepően sokat hibáztak eleinte. Ennek ellenére 8-3-ra elhúztak, és bár a törökök egy hármas gólsorozattal felzárkóztak, ezt követően az egyre jobban védekező ETO 9-1-es szériát produkált, és lehengerlő játékkal tízgólos különbséget alakított ki.