2020 – 2024 © MOCOHU Magyarország Hírek, Hungary News
Image default
kézilabdakézilabda bajnokok ligájakézilabda blMAGYARORSZÁGSport

Őrült végjáték után döntetlennel kezdte a Bajnokok Ligáját a Pick Szeged

A Pick Szeged 29-29-es döntetlent játszott a francia Montpellier HB otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában, szerdán.

A magyar bajnok hat perc után 6-1-re elhúzott, de a franciák egy 5-1-es sorozattal felzárkóztak. Ismét a szegedieké lett az előny, amire a Montpellier edzője időt kért, rendbe tette a hazaiak védekezést és 11-11-nél beérte az ellenfelét. Erre Juan Carlos Pastor is időt kért, ami jót tett együttesének és a szünetben 15-14-re vezetett a Szeged.

A második félidő kilencedik percében vezetett először a házigazda (19-18), majd többször is ellépett két találattal. Négy és fél perccel a vége előtt már 29-26 volt az állás a hazaiak javára, a Szeged viszont átállt 7 a hat elleni támadójátékra, amellyel nagy csatában egyenlíteni tudott, sőt Dean Bombac akár az üresen hagyott kapuba találva a győztes gólt is megszerezhette volna, de pontatlan volt. Az utolsó támadást a franciák vezethették, és mivel Mikler Roland két másodperccel a vége előtt is hárított egyet.

Végeredmény – kézilabda Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló, A csoport

Montpellier HB (francia)-Pick Szeged 29-29 (14-15)

The post Őrült végjáték után döntetlennel kezdte a Bajnokok Ligáját a Pick Szeged first appeared on 24.hu.