Budapest
April 23, 2024
2020 – 2024 © MOCOHU Magyarország Hírek, Hungary News
Image default
győrgyőri audi eto kcgyőri etokézilabdaMAGYARORSZÁGnői kézilabdanői kézilabda bajnokok ligájanői kézilabda blSportvipers kristiansand

A Győr szörnyű kezdés után magabiztos sikerrel nyitott a Bajnokok Ligájában

A Győri Audi ETO KC 34-27-re legyőzte a Vipers Kristiansandot a Bajnokok Ligája B csoportjának első mérkőzésén.

Kapcsolódó
Tomori Zsuzsanna a norvég Vipersbe igazolt

A magyar válogatott balátlövő 1+1 évre írt alá a norvég sztárcsapathoz.

Az ETO borzalmasan kezdett, első gólja után megtorpant és zsinórban hat gólt kapott a norvégoktól. Nagy nehezen aztán összeszedte magát a győri csapat és 10-10-nél beérte a Viperst a magyar együttes. Az első félidő hajrája ráadásul egy remek 4-0-s szériával ért véget és 17-13-ra a Győr vezetett a szünetben.

Térfélcsere után nem ragadt be az ETO, sőt 24-22 után óriási tempót diktált és hat gólt dobott a magyar ezüstérmes anélkül, hogy egyet is kapott volna, így az utolsó tíz percre lényegében eldőlt a meccs. A norvégok teljesen elfáradtak, a végén már nem tudtak sokat javítani az eredményen.

Végeredmény – Női Bajnokok Ligája, 1. forduló

Győri Audi ETO KC-Vipers Kristiansand 34-27 (17-13)

The post A Győr szörnyű kezdés után magabiztos sikerrel nyitott a Bajnokok Ligájában first appeared on 24.hu.