Szezon végén visszavonul a 155-szörös magyar válogatott kézilabdázó

Visszavonul a szezon végén Schuch Timuzsin, a Ferencváros 35 éves kézilabdázója.

Friss hírek a változásokról!

Közzétette: Ferencvárosi Torna Club – 2021. május 10., hétfő

A 155-szörös válogatott beálló 2018-ban igazolt az FTC-be és jelenlegi szerződésének lejártakor végleg befejezi pályafutását. A Bajnokok Ligájában háromszor is a legjobb védőnek megválasztott játékos a Veszprémmel hétszeres kupagyőztes és hatszoros bajnok lett, kétszer a regionális SEHA Ligát is megnyerte, illetve kétszer szerepelt BL-döntőben. Karrierje során megfordult még Győrben és Balatonfüreden, valamint a román a HCM Constanta gárdájánál, utóbbival kétszeres bajnok lett.

A Ferencváros férfi kézilabdacsapata a jelenleg zajló idényben 20 meccsen 23 pontot szerzett és a hatodik helyen áll.

The post Szezon végén visszavonul a 155-szörös magyar válogatott kézilabdázó first appeared on 24.hu.